NAMUOS misija – kurti ir gaminti subtilaus dizaino gaminius, kurie būtų nepavaldūs laikui ir  šiandieniame, greitai kintančiame pasaulyje primintų kokybės bei ilgaamžiškumo svarbą kasdienybėje. Įkvėpimo ieškome gamtoje, iš tradicinių amatų ir spalvų, kurios būdingos mūsų šiaurietiškam klimatui.  Visada siekiame optimalaus kainos ir kokybės santykio.

Gaminiuose deriname funkcionalumą bei natūralias, gamtai nekenkiančias medžiagas. Visas NAMUOS asortimentas gaminamas Lietuvoje, kur miškuose gausu ąžuolų, uosių ir beržų, todėl savo gaminiams naudojame šių rūšių medieną. Gamyboje taip pat naudojame ir kitas natūralias medžiagas, įprastas tradiciniams amatams.  Tai vilna, metalas, oda.

NAMUOS gimė iš meilės estetikai ir namų jaukumui. Esame šeimos verslas, veiklą pradėjęs 2016-aisiais. Kasmet plečiame asortimentą stalo dekoro idėjomis, tekstilės gaminiais, vonios aksesuarais ir kitais interjero elementais, kurie klientams padeda kurti jų gyvenimo filosofiją atspindinčius namus. 

Visi gaminiai yra sukurti ir gaminami  tik NAMUOS prekės ženklui. 

NAMUOS prekės ženklas yra LIETUVOS DIZAINO KLASTERIO ir LIETUVOS DIZAINO FORUMO narys. 

,

KAIP GAMINAMI MŪSŲ GAMINIAI

NAMUOS produkcija gaminama pas kruopščiai atrinktus Lietuvos gamintojus, kuriais galime pasitikėti, kurie atitinka etiškos gamybos principus bei užtikrina aukščiausią gaminių kokybę.

Visa pagaminta produkcija atkeliauja į mūsų dirbtuves, kur atliekame galutinę apdailą, tikriname gaminių kokybę bei supakuojame. 

,

TVARUMAS,

Kurdami NAMUOS  produktus, daugiausia dėmesio skiriame ieškodami sprendimų, kurie sumažintų poveikį aplinkai. Mes žinome visą produkto gaminimo kelią nuo naudojamos  žaliavos iki galutinės pakuotės.  

Gaminių apdailai naudojame tvarias medžiagas – vandens pagrindo laką, ekologiniais sertifikatais patvirtintus vaškus ir aliejus.

Gamybos likučiai, pavyzdžiui, žalvaris, naudojami perdirbimui, todėl atgyja naujuose gaminiuose. Vilną, odos atraižas dovanojame dizaino mokykloms, papuošalų gamintojams arba iš jų gaminame mažas dovanėles savo klientams.

Beveik visi mūsų gaminiai supakuoti į perdirbtą kartoną. Pakuotėse plastiko naudojame tik tiek, kiek būtina ir kol kas neišvengiama – pakuotės apsaugai nuo drėgmės ar gaminių saugumui transportuojant užtikrinti. Polietileno (PE) putplastį ir polistirolą naudojame kaip papildomą itin dužių gaminių apsaugą – veidrodžiams ir keramikai pakuoti. Transportavimo, gamybos ar kitas likusias pakuotes pakartotinai naudojame savo veikloje.

.

ĮKŪRĖJA

Kaip interjero aksesuarų prekės ženklo įkūrėja, aš visada ieškau tobulumo ir siekiu sukurti namus, kurie būtų ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir intelektualiai stimuliuojantys. Tam pasiekti aš laikausi paprastos filosofijos: namuose neturėtų būti per daug daiktų, kiekvienas iš jų turi turėti aiškią paskirtį, būti estetiškas, geros kokybės ir pagamintas iš natūralių medžiagų. Laikantis šios idėjos, galima susikurti namus ne tik patrauklius akiai, bet ir kurie yra naudingi kasdieniam gyvenimui.

.

Rasa Kolesnikovaitė

  • Registruotis

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atstatykite slaptažodį