> Apie mus

 Apie NAMUOS

Funkcionalumas, kokybė ir paprastumas - tokia NAMUOS misija. Išskirtinės kokybės autentiškus gaminius namams, biurui, viešbučiui, restoranui kuria Lietuvos dizainerė Barbora Adamonytė - Keidūnė. NAMUOS rasite ir įsigysite tai, ko ieškojote – nuosaikaus dizaino dvelksmą, kurį suteikia natūraliai gamtai būdingos spalvos ir medžiagos. Meistro rankų sušildytos, išglostytos, gamtai draugiškos medžiagos iš medžio, lino, odos, molio, žalvario gali tapti mažute interjero detale, laimę nešančiu simboliu, aksesuaru.

NAMUOS gaminiai yra kuriami ir gaminami tik NAMUOS prekės ženklui. Nuo 2016 metų esame Lietuvos dizaino forumo narys.

.

Dizainerė BARBORA ADAMONYTĖ-KEIDŪNĖ

                                                                              

Barbora – produkto dizaino kūrėja. Kurdama objektus ji labiausiai koncentruojasi į idėjos kokybę, struktūros ergonomiškumą bei sukauptų žinių panaudojimą naujiems objektams ir projektams. Barboros darbai eksponuoti Tokijaus, Singapūro, Vašingtono, Londono, Paryžiaus ir kitose parodose. Šios dizainerės kūryba jau buvo įvertinta RedDot Design Concept apdovanojimu, dvejais „Europos produkto dizaino“ sidabrais, Nacionaliniais „Gero Dizaino Prizais“ bei kitais apdovanojimais, kurie skatina kurti ir realizuoti idėjas toliau.

                               

                         .

                                                                        Įkūrėja RASA KOLESNIKOVAITĖ                                                                        

                                                   

Mano filosofija - namuose turi būti nedaug daiktų, o kiekvienas daiktas turi turėti savo aiškią paskirtį, būti estetiškas, kokybiškas ir pagamintas iš natūralių medžiagų. Aš tikiu, kad su lietuvių nuo seno naudotomis medžiagomis - moliu, linu, medžiu, oda, žalvariu, galima gaminti objektus tinkamus puošti savo modernius miesto namus.