> SIENOMS

SIENOMS 

.

  • VEIDRODŽIAI

    Apvalūs veidrodžiai BALA – intriguojanti interjero dekoro detalė, kuri suteikia papildomo žavesio prieškambario erdvei, prideda gylio efektą mažam vonios kambariui ar sukuria užbaigtumo įspūdį bet kokiai kitai namų erdvei. Šis sieninis veidrodis taip pat tinkamas naudoti kaip makiažo veidrodis ar dekoratyvinis dizaino objektas. Apvalus veidrodis BALA taip pat turi papildomą funkciją – mažą lentynėlę smulkių daiktų pasidėjimui.

  • KABYKLOS

    Kabykla ir kabliukas ELNIAS – Lietuvos miškų karaliaus elnio įkvėptas namų aksesuaras, kuris traukia kiekvieno namų svečio akį ir suteikia išskirtinumo prieškambariui, voniai,virtuvei ar darbo kambariui. Skirtingų spalvų ir dydžių serijos ELNIAS kabyklos ir kabliukai nesunkiai pritaikomos skirtingų spalvų ir stilių namų erdvėms, taip sukuriant unikalų namų interjerą.

  • LAIKRAŠČIŲ LAIKIKLIAI

    Laikraščių ir žurnalų laikikliai SPARNAI – praktiška ir stilinga namų interjero detalė. Savo forma laikraščių ir žurnalų laikiklis moderniai atkartoja skrendančio paukščio siluetą. Natūralus ąžuolas ir preciziškai lenktas metalas suteikia namams jaukumo ir elegantiškumo. Serija SPARNAI siūlo rinktis keleto spalvų ir formų, todėl laikiklius galima nesunkiai pritaikyti bet kuriame interjere.